Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.

Torkild Haugan

Daglig leder

Telefon: +47 90 12 60 07

torkild@alfacare.no

Frode Mork

Økonomisjef / CEO

Telefon: +47 95 73 18 82

frode@alfacare.no

Rune Smestad

Selger

Telefon: +47 99 61 91 91

rune@alfacare.no

Dag Grindheim

Selger/Fysioterapeut

Telefon: +47 92 65 48 07

dag@alfacare.no

Ellen Stålen Kasin

Kundeveileder

Telefon: +47 47 92 31 77

ellen@alfacare.no

Gunlaug Øya Småkasin

Kundeveileder

Telefon: +47 47 92 31 70

gunlaug@alfacare.no

Anne-Britt Lia

Regnskapsansvarlig

Telefon: +47 47 92 31 73

anne-britt@alfacare.no

Tor Magne Benden

Lagermedarbeider

Telefon: +47 35 02 95 95

tor.magne@alfacare.no

Tor Arne Isaksen

Lagermedarbeider

Telefon: +47 35 02 95 95

tor.arne@alfacare.no

Andreas Natadal

Lagermedarbeider

Telefon: +47 35 02 95 95

post@alfacare.no

Tommy Folserås

Produksjonsmedarbeider

Telefon: 35 02 95 95

post@alfacare.no

Jarle Rue Skogen

Lagermedarbeider

Telefon: 35 02 95 95

post@alfacare.no

Susanne Herfoss

Grafisk designer

Telefon: +47 47 92 31 71

susanne@alfacare.no

Per Thorstensen

Kommunikasjonsansvarlig

Telefon: +47 92 87 17 00

per@alfacare.no

Tlf: 35 02 95 95

Man-fre. 08.00-16.00
Faks: 35 02 95 99
post@alfacare.no

AlfaCare AS
Heddalsveien 11
bygg 140
3674 Notodden

www.alfacare.no
www.kinesiotaping.no
www.facebook.com/alfacare.as
www.facebook.com/kinesiotapingnorge

>> Google Maps